Finn produktene her:

Begrens utvalget ved å fylle ut parameterene under:
Protokoll
Hastighet
Nettverkstype
 

Filter

Beskrivelse Artnr   I lagerPris kr Antall   Sammenlign
ATEN
ATEN - Medieomformer - seriell RS-232, seriell RS-422, Sekvensielll RS-485 - 25-pin D-Sub (DB-25) / RJ-11, tilkoblingsklemme - opp til 1.2 km IC485S-AT-G ATEN 0 Ring     
AXIS T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+
AXIS T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+ - Medieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / BNC (en pakke 2) - for AXIS P1346, P1346-E, P5534, P5534-E 5026-401 Axis Communi... 0 Ring     
AXIS T8641 Ethernet Over Coax Base Unit PoE+
AXIS T8641 Ethernet Over Coax Base Unit PoE+ - Medieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / BNC - for AXIS P1346, P1346-E, P5534, P5534-E 5028-411 Axis Communi... 0 Ring     
AXIS T8642 Ethernet Over Coax Device Unit PoE+
AXIS T8642 Ethernet Over Coax Device Unit PoE+ - Medieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / BNC - for AXIS P1346, P1346-E, P5534, P5534-E 5027-421 Axis Communi... 0 Ring     
ComNet CNFE1CL1MC-M Small Size
ComNet CNFE1CL1MC-M Small Size - Medieomformer - Fast Ethernet, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / BNC, Terminalblokk (skrue) - opp til 3048 m CNFE1CL1MC-M COMNET 0 Ring     
D-Link DMC 805X
D-Link DMC 805X - Medieomformer - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-CX4 DMC-805X/E D-Link 0 Ring     
Goobay
Goobay - Medieomformer - TOSLINK / RCA 11919 Wentronic 0 Ring     
Kramer PT-1SPDIF
Kramer PT-1SPDIF - Medieomformer 90-70628090 Kramer Elect... 0 Ring     
Longshine LCS-883C-TB
Longshine LCS-883C-TB - Medieomformer - Ethernet - 10Base-T, 10Base-2 (coax) - RJ-45 / BNC - opp til 185 m LCS-883C-TB Longshine El... 0 Ring     
MicroConnect
MicroConnect - Medieomformer - Ethernet, Fast Ethernet / SC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm FIB-MEDIA-CO... MicroConnect 0 Ring     
MicroConnect - Medieomformer - Ethernet, Fast Ethernet / ST flermodus - opp til 2 km - 1310 nm FIB-MEDIA-CO... MicroConnect 0 Ring     
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150I-M-SC-T-IEX
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150I-M-SC-T-IEX - Medieomformer - RS-232, RS-485, RS-442 - Terminalblokk (klemme) / SC flermodus - opp til 5 km - 850 nm 46820M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150I-M-ST-IEX
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150I-M-ST-IEX - Medieomformer - RS-232, RS-485, RS-442 - Terminalblokk (klemme) / ST flermodus - opp til 5 km - 850 nm 46821M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-M-SC-IEX
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-M-SC-IEX - Medieomformer - RS-232, RS-485, RS-442 - Terminalblokk (klemme) / SC flermodus - opp til 5 km - 850 nm 46827M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-M-ST-T-IEX
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-M-ST-T-IEX - Medieomformer - RS-232, RS-485, RS-442 - Terminalblokk (klemme) / ST flermodus - opp til 5 km - 850 nm 46830M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-S-SC-IEX
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-S-SC-IEX - Medieomformer - RS-232, RS-485, RS-442 - Terminalblokk (klemme) / SC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1310 nm 46831M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-S-ST-T-IEX
Moxa ICF-1150 Series ICF-1150-S-ST-T-IEX - Medieomformer - RS-232, RS-485, RS-442 - Terminalblokk (klemme) / ST-enkeltmodus - opp til 40 km - 1310 nm 46834M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1150I-M-SC-IEX
Moxa ICF-1150I-M-SC-IEX - Medieomformer - RS-232, RS-485, RS-442 / SC flermodus - opp til 5 km - 850 nm 46819M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1170I-M-ST
Moxa ICF-1170I-M-ST - Medieomformer - CAN - 3-pins terminalblokk / ST flermodus - opp til 2 km - 850 nm 44084M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-M-ST
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-M-ST - Medieomformer - PROFIBUS - 9-pin D-Sub (DB-9) / ST flermodus - opp til 4 km - 820 nm 46628M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-M-ST-T
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-M-ST-T - Medieomformer - PROFIBUS - 9-pin D-Sub (DB-9) / ST flermodus - opp til 4 km - 820 nm 46629M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-S-ST
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-S-ST - Medieomformer - PROFIBUS - 9-pin D-Sub (DB-9) / ST-enkeltmodus - opp til 45 km - 1310 nm 46630M Moxa 0 Ring     
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-S-ST-T
Moxa ICF-1280I Series ICF-1280I-S-ST-T - Medieomformer - PROFIBUS - 9-pin D-Sub (DB-9) / ST-enkeltmodus - opp til 45 km - 1310 nm 46631M Moxa 0 Ring     
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA - Medieomformer - Gigabit Ethernet - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) 47416M Moxa 0 Ring     
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-LX-SC
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-LX-SC - Medieomformer - Gigabit Ethernet - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 100Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm 47420M Moxa 0 Ring     
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-LX-SC-T
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-LX-SC-T - Medieomformer - Gigabit Ethernet - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 100Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm 47421M Moxa 0 Ring     
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-SX-SC-T
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-SX-SC-T - Medieomformer - Gigabit Ethernet - 10Base-T, 100Base-SX, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC flermodus - opp til 500 m - 850 nm 47419M Moxa 0 Ring     
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-SX-SC-T - Medieomformer - Gigabit Ethernet - 10Base-T, 100Base-SX, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC flermodus - opp til 500 m - 850 nm 47418M Moxa 0 Ring     
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-T
Moxa IMC-21GA Series IMC-21GA-T - Medieomformer - Gigabit Ethernet - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) 47417M Moxa 0 Ring     
Moxa IMC-P101 series IMC-P101-S-SC
Moxa IMC-P101 series IMC-P101-S-SC - Medieomformer - Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1310 nm 44961M Moxa 0 Ring     
 
Handlekurv
Vis priser inkl moms?
Varer: 0 StkSum: 0 krFrakt: 0 kr