Filter

Beskrivelse Artnr   I lagerPris kr Antall   Sammenlign
AdderLink
AdderLink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 SFP-CATX-RJ45 Adder 0 Ring     
AdderLink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus - opp til 500 m SFP-MM-LC Adder 0 Ring     
AdderLink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus - opp til 10 km SFP-SM-LC Adder 0 Ring     
Alcatel
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for OmniSwitch 6855-14, 6855-24, 6855-P14, 6855-U10, 6855-U24 SFP-GIG-LX Alcatel-Lucent 0 Ring     
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm SFP-GIG-SX Alcatel-Lucent 0 Ring     
Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent - SFP+ transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC - opp til 300 m - 850 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-SR Alcatel-Lucent 0 Ring     
APC Isolate
APC Isolate - Transceiver - 10Base-T - 9-pin D-Sub (DB-9) / 9-pin D-Sub (DB-9) - opp til 100 m - for P/N: ISVT20KHS, ISVT30KHS, ISVT40KHS, SUA2200RMXLI3U, SUA5000RMI5U, SUVT20KF2B4S-TU AP9825 Schneider El... 0 Ring     
ATTO
ATTO - SFP+ transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet (optisk) - 10GBase-SR - LC SFPX-0000-R00 ATTO 0 Ring     
ATTO - SFP+ transceivermodul - 16 Gb-fiberkanal (kortbølge) - Fiberkanal - LC SFPX-0016-R00 ATTO 0 Ring     
ATTO - SFP+ transceivermodul - 8 Gb-fiberkanal (kortbølge) - LC SFP8-0000-R00 ATTO 0 Ring     
Avaya
Avaya - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Fast Ethernet - 100Base-FX - MT-RJ - for Ethernet Routing Switch 4548, 4550; Nortel Ethernet Routing Switch 4526 AA1419074-E6 Avaya 0 Ring     
Avaya - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 AA1419043-E6 Avaya 0 Ring     
Avaya - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm AA1419049-E6 Avaya 0 Ring     
Avaya - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC - opp til 550 m - 850 nm - for Ethernet Routing Switch 8683; Secure Router 4134; Nortel Ethernet Routing Switch 86XX AA1419048-E6 Avaya 0 Ring     
Avaya - SFP+ transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR, 10GBase-LW - opp til 10 km - 1310 nm AA1403011-E6 Avaya 0 Ring     
Avaya - XFP-transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - opp til 10 km - 1310 nm - for Nortel Passport 8683XLR AA1403001-E5 Avaya 0 Ring     
Avaya - XFP-transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - for Nortel Passport 8683XLR AA1403005-E5 Avaya 0 Ring     
AXIS
AXIS - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm 5801-801 Axis Communi... 0 Ring     
AXIS - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC 5801-811 Axis Communi... 0 Ring     
AXIS T8613
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 5801-821 Axis Communi... 0 Ring     
Black Box
Black Box - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm LFP411 Black Box 0 Ring     
Brocade
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4 Gb fiberkanal (kortbølge) - LC multimodus - opp til 380 m S26361-F3873... Fujitsu 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4Gb Fibre Channel - LC single-mode - opp til 4 km - for PRIMERGY BX900 S1 S26361-F3873... Fujitsu 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC single-mode - for ICX 6430-24, 6430-48, 6450-24, 6450-48 S26361-F5263... Fujitsu 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multimodus - for ICX 6430-24, 6430-48, 6450-24, 6450-48 S26361-F5263... Fujitsu 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-TX - RJ-45 - for ICX 6430-24, 6430-48, 6450-24, 6450-48 S26361-F5263... Fujitsu 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - RJ-45 - opp til 100 m - for VDX 6720; PRIMERGY BX400 S1, BX900 S2 S26361-F3873... Fujitsu 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BX-D - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm E1MG-BXD Brocade 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BX-U - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm E1MG-BXU Brocade 0 Ring     
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for ICX 6430, 6450, 7750; VDX 6710, 6720, 6730, 6740 E1MG-LX-OM Brocade 0 Ring     
 
Handlekurv
Vis priser inkl moms?
Varer: 0 StkSum: 0 krFrakt: 0 kr