Filter

Beskrivelse Artnr   I lagerPris kr Antall   Sammenlign
AdderLink
AdderLink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 SFP-CATX-RJ45 Adder 0 Ring     
AdderLink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus - opp til 500 m SFP-MM-LC Adder 0 Ring     
AdderLink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus - opp til 10 km SFP-SM-LC Adder 0 Ring     
Alcatel
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Alcatel-Lucent OmniSwitch 6855-14, 6855-24, 6855-P14, 6855-U10, 6855-U24 SFP-GIG-LX Alcatel-Luce... 0 Ring     
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm SFP-GIG-SX Alcatel-Luce... 0 Ring     
Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km JL157A Hewlett Pack... 0 Ring     
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m JL156A Hewlett Pack... 0 Ring     
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km JL159A Hewlett Pack... 0 Ring     
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m JL158A Hewlett Pack... 0 Ring     
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-TX - RJ-45 JL160A Hewlett Pack... 0 Ring     
Alcatel-Lucent - SFP+ transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC - opp til 300 m - 850 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-SR Alcatel-Luce... 0 Ring     
Allied Telesis
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm AT-SPBD10-13 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - opp til 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm AT-SPBD10-14 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis - SFP+ transceivermodul - 10 GigE AT-X6EM/XS2 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT
Allied Telesis AT - SFP+ transceivermodul - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm AT-STACKOP/0.3 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT - SFP+ transceivermodul - LC single-mode - opp til 9 km - 1310 nm AT-STACKOP/9.0 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT AT-SP10LRM
Allied Telesis AT AT-SP10LRM - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multimodus - opp til 220 m - 1310 nm AT-SP10LRM Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT AT-SP10T
Allied Telesis AT AT-SP10T - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - opp til 20 m AT-SP10T Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT MC102XL
Allied Telesis AT MC102XL - Transceiver - Fast Ethernet - 100Base-FX, 100Base-TX AT-MC102XL-20 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SP10LR
Allied Telesis AT SP10LR - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm AT-SP10LR Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SP10LR/I
Allied Telesis AT SP10LR/I - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm AT-SP10LR/I Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SP10SR
Allied Telesis AT SP10SR - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm AT-SP10SR Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SP10SR/I
Allied Telesis AT SP10SR/I - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm AT-SP10SR/I Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SPFX/15
Allied Telesis AT SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 15 km - 1310 nm - for AT 8000S/16, 8000S/24, 8000S/24POE, 8000S/48, 8000S/48POE AT-SPFX/15 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SPFX/2
Allied Telesis AT SPFX/2 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm AT-SPFX/2 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm AT-SPFXBD-LC-13 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SPLX10
Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm AT-SPLX10 Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SPLX10/I
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC single-mode - opp til 10 km - 1310 nm AT-SPLX10/I Allied Telesis 0 Ring     
Allied Telesis AT SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX AT-SPSX Allied Telesis 0 Ring       
Allied Telesis AT SPSX/I
Allied Telesis AT SPSX/I - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm AT-SPSX/I Allied Telesis 0 Ring     
 
Handlekurv
Vis priser inkl moms?
Varer: 0 StkSum: 0 krFrakt: 0 kr